1.06.2017r.(czwartek) DZIEŃ DZIECKA

9.30 - przedszkole i piłka

Bezpłatne zajęcia pokazowe dla wszystkich dzieci w przedszkolu mające na celu przybliżenie dzieciom podstaw gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną.

10.30 - rozpoczęcie obchodów DNIA DZIECKA

Do dyspozycji dzieci przez cały dzień będą dmuchane zamki, bańki mydlane, malowanie buzi, lody i oczywiście prezenty!

7.06.2017r (środa) Wycieczka na wieś i udział w zajęciach edukacyjnych pt."Wiosna budzi się do życia"

Po śniadaniu wyjazd autokarem do gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Borki k/Radzymina. Powrót ok.godz.15.00.

W programie wycieczki: zabawy na świeżym powietrzu, karmienie zwierząt, przejażdźka wozem konnym, strzelanie z łuku w asyście, łowienie żelowych ryb, poznawanie cyklu rozwoju roślin, pieczenie kiełbasek.