6 grudnia (środa) godz.11.00 spektakl teatralny "Zima i Bałwanek Franek" . Po spektaklu spotkanie z Mikołajem.

14 grudnia (czwartek) godz.10.00 z cyklu "Dzieci dzieciom" - grupa "Biedronek" wystąpi dla pozostałych dzieci  z grup  "Misie" i  "Motyle" z przedstawieniem jasełkowym.

14 grudnia (czwartek) godz.16.15 - Zapraszamy rodziców na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z grupy "Biedronek".

15 grudnia (piątek) godz.16.00 -Zapraszamy rodziców na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z grupy "Motyle".

15 grudnia (piątek) godz.16.30 -Zapraszamy rodziców na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z grupy "Misie".