19/04/2016 (wtorek) godzina 10.00

Wyjazd autokarem do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Szegedyńska 9a na spektakl muzyczny pt. „Nad kolorową rzeczką”. Poznamy m.in. życie w kolorowej krainie – Biedronkowie zamieszkałej przez wesołe zwierzęta oraz mówiące rośliny, problemy słonia w sklepie z porcelaną, sny i marzenia zwierząt oraz codzienne życie mieszkańców łąk i lasów.

29/04/2016 (piątek) godzina 10.50

Agencja Artystyczna Arlekin odwiedzi nasze przedszkole z przedstawieniem teatralnym pt.”Niewychowany Czerwony Kapturek”.

Wszyscy znamy historię o dobrej, uczynnej dziewczynce wędrującej z koszykiem łakoci i złym, okrutnym wilczysku, które usiłowało pożreć ją i biedną babcię (łakoci zapewne także nie oszczędzając). Ale zastanawialiście się kiedyś ...dlaczego? Spacerujesz sobie spokojnie lasem pilnując swoich spraw aż tu nagle wyskakuje ktoś z przeraźliwym piskiem i bez choćby najdrobniejszego powitania szarpie Cię za ogon, paca po głowie łapami...Cóż za impertynencja! No toż ze złości można normalnie zjeść babcię!

Bajka z psiej strony barykady ucząca dzieci, czy i jeśli już - jak zbliżać się do naszych czworonożnych przyjaciół. Konsultacja z kynologami.