3.04.(poniedziałek) godz.9.30

"Zaczarowane kalosze" - spektakl teatralny przygotowany przez Agencję Artystyczną Arlekin.

Magia, przygody Pawełka oraz świat widziany z perspektywy bardzo krótkich nóżek, czyli bajka o tym, dlaczego warto być grzecznym i odpowiedzialnym.

6.04.(czwartek) Warsztaty Wielkanocne - spotkanie w grupach z rodzicami, wspólne robienie ozdób związanych ze świętami Wielkiej Nocy.  Warsztaty będą trwały od godz.15.00 do 16.30. Zapraszamy rodziców do wspólnej zabawy.

11.04.(czwartek) godz. 11.00 Prezentacja Wielkanocna - poznajemy zwyczaje wielkanocne.

27.04.(czwartek) godz.9.30 - wewnątrz przedszkolny konkurs recytatorski pt. "Humor w poezji dziecięcej".Dla wszystkich uczestników konkursu przewidzien są nagrody niespodzianki !