Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka

Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka, ul. Kąty Grodziskie 117, 03-289 Warszawa

17 kwietnia o godz. 10.00 wyjazd do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej - ul. Szegedyńska 9a na lalkowo - cieniowy spektakl muzyczny pt. „Buziak Mamusi „

Dawno, dawno temu w chatce pod lasem mieszkały sobie razem z Mamusią trzy rozbrykane zajączki: Większy, Mniejszy i Najmniejszy. W ich ogrodzie rosła sobie niezwykła kapusta, którą zasadził niegdyś ich Tata. Kapusta miała smak czekolady i nawet od jednego spojrzenia na nią brzuszki ogarniało błogie uczucie sytości.

Któregoś razu jednak kapusta została skradziona, a ślady na miejscu przestępstwa wskazywały, że zrobił to straszliwy rozbójnik Czarna Maska…

Czy zajączki odzyskają swoją własność? Czy uda im się pokonać rozbójnika? I co jest się najsilniejszą bronią w starciu z wrogimi siłami?


 

25 kwietnia o godz. 11.00 Teatr KOP zaprezentuje przedstawienie teatralne pt.”Dyzio i Dodo razem z przyrodą” (o ekologii)

Dodo- przybysz z obcej planety zjawia się na Ziemi. Zawiera przyjaźń z kotem o imieniu Dyzio, który zapoznaje go z urokami ziemskiej planety i pięknem otaczającej przyrody.

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.