3.11(czwartek) o godz. 11:10 Agencja Artystyczna Arlekin przedstawia teatrzyk pt. „Rybak i żuraw”

Gdy, jak co dzień rano Akihito wybierał się nad jezioro, by zwinąć swe sieci, niespodziewanie znalazł zaplątanego w liny pięknego żurawia. Dobre serce rybaka nie pozwoliło skrzywdzić majestatycznego ptaka, a w zamian za wyleczenie go i wypuszczenie na wolność otrzymał najbardziej niezwykłą nagrodę, o jakiej śmiał marzyć. Jednak nie wszystkim w smak było jego szczęście - zawistny wielmoża zapragnął zagarnąć skarb biedaka. Czy powiedzie mu się niecny plan?

Japońska klasyka-  baśń ukazująca dzieciom korzenie kultury dalekiego wschodu, z uniwersalnym morałem o karze, która spotyka nas za zło. Na szczególną uwagę zasługują grające w niej japońskie lalki kibuku.

17.11 (czwartek) godz. 9.30

Malowanie światłem

Interaktywne warsztaty multimedialne o charakterze artystycznym,w czasie których

dzieci tworzą cyfrowe grafiki i animacje metodą mappingu - dwuwymiarowe obrazy

przenoszą na obiekty 3D używając interface'ów dotykowych bezprzewodowo

podłączonych do projektorów.

Uczymy kreatywnie wykorzystywać nowe technologie! Wzmacniamy wyobraźnię i

odkrywamy ukryte talenty!

30.11 (środa) godz. 10.30 Andrzejki

Zabawy, wróżby i konkursy związane z tradycją andrzejkową.