09.11 (czwartek) godz.10:00 Teatr Igraszka zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci pt.” Magiczny miód”

Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę – mama jest chora!
Po wizycie u pani doktor – mądrej Sowy okazuje się, że choroba jest bardzo poważna, a jedynym antidotum jest magiczny miód. Maciuś musi wyruszyć w daleką podróż do tajemniczego lasu. Na szczęście w wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas.
Dwaj mali bohaterowie muszą przechytrzyć podstępnego węża Sobiesława, a także przekonać królową pszczół, by podarowała im beczułkę magicznego miodu. Na szczęście, dzięki sprytowi i odwadze udaje im się szczęśliwie wrócić do domu z czarodziejskim lekarstwem. „Magiczny Miód” to bajka, z której dzieci dowiadują się m.in. jak zgubne mogą być skutki zanieczyszczania lasu.

24.11 (piątek) godz.10.00 odbędą się w przedszkolu

warsztaty Malowanie Światłem związane z tematyka świąteczną łączące pracę plastyczną z nowymi technologiami. Dzieci będą najpierw budować figurę przestrzenną –choinkę w 3 D a potem z wykorzystaniem multimediów przystroją ją światłem. W warsztatach po kolei będą uczestniczyły wszystkie grupy.

29.11 (środa) godz. 10.30 odbędzie się spotkanie Andrzejkowe, podczas którego na dzieci czeka moc atrakcji: wróżby, konkursy, tańce. Dzieci mogą przynieść dowolne przebranie.