7 lutego (wtorek) godz.9.50

wyjazd autokarem do Domu Kultury "Świt" na spektakl muzyczny: NUTKI PANA KLEKSA

Spektakl inspirowany jest piosenkami z Akademii Pana Kleksa ze  wspaniałą muzyką Andrzeja Korzyńskiego w bajkowym świecie Jana Brzechwy, jednego z najwspanialszych klasyków polskiej literatury dziecięcej. Aktorom w spektaklu towarzyszy na żywo zespół muzyczny pod kierownictwem Andrzeja Perkmana.

9 lutego (czwartek) godz.9.30

Spotkanie z Panią Heleną Gołdon, mamą Xaviera z grupy Misie, która opowie nam o ich życiu w Tanzanii.

Dzieci dowiedzą się gdzie leży Afryka, jak można się tam dostać, jakie żyją tam zwierzęta, poznają zabawy i piosenki afrykańskie, a także stroje noszone w tamtej części świata.

Zapowiada się niezwykła przygoda.