11/05/2016 (środa) od godziny 9.00 do godziny 14.30 całodzienna wycieczka na farmę „Cztery pory roku”

8.30 śniadanie

9.00 wyjazd autokarem z Przedszkola

10.00- 13.30 pobyt na na farmie „Cztery pory roku” ul. Potułkały 15 Warszawa

Na wiejskim podwórku”
1 Jak żyją zwierzęta gospodarskie? Co jedzą, co piją, na czym polega ich pielęgnacja? Czy warchlak to to samo co prosiak? Jakie obrzędy związane są z wiosną?
2. Spotkanie ze zwierzętami. Dzieci zwiedzają zagrody, mogą dotknąć i nakarmić zwierzęta, a także pomagają w ich pielęgnacji.
3. Warsztaty plastyczne w trakcie których dzieci przygotują pamiątki, które zabiorą ze sobą do domów.

W wolnym czasie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. Samodzielnie, swobodnie i bezpiecznie korzystać ze wszystkich atrakcji, które oferuje farma.

Tego dnia obiadu w przedszkolu nie będzie, w trakcie pobytu na farmie dzieci zjedzą zupę i pieczone na ognisku kiełbaski.

14.30 planowany powrót do Przedszkola

Prosimy rodziców w miarę możliwości o odbieranie dzieci z przedszkola wcześniej, po wycieczce będą bardzo zmęczone.

13/05/2016 (piątek) ŚWIĘTO NIEZAPOMINAJKI

Prosimy, aby wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko.

Od godziny 15.00 do 17.00 zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na festynie rodzinnym. Wodzirej poprowadzi zabawę dla wszystkich zebranych. W trakcie zabawy częstować będziemy lodami .

23/05/2016 (poniedziałek) godzina 10.00

wyjazd autokarem dzieci powyżej 4 roku życia na godzinne zajęcia pokazowe na kortach tenisowych ul. Płochocińska 97B.

Transport i zajęcia z trenerami zapewnia firma Ganador Sport.

30/05/2016 (poniedziałek) godzina 8.30

wyjście grupy Biedronki i Motyle na lekcję biblioteczną do Wypożyczalni dla Dorosłych i Dzieci Nr 124 „Zielona” ul. Berensona 38. Jedziemy autobusem 120.