18 styczeń (środa) o godzinie10.45

Teatr Tak przestawi bajkę pt.

Milutka w malachitowym borze

Jestem Milutka. Pół-kwiat pół-dziewczynka, mieszkająca na łące pośród innych bajek. Mama wprawdzie mówiła, żebym nikogo do domu nie wpuszczała, lecz pokusa była większa. Niestety Lis Sadełko okazał się zwykłym oszustem. Mama uczyła, bym sama nigdzie nie wychodziła, ale postanowiłam wyjść z domu w poszukiwaniu skradzionych przez złodziejaszka korali. Stało się. Zabłądziłam. Szukając powrotnej ścieżki spotkałam Dziadka Borowego, który podwiózł mnie swym wesołym zaprzęgiem do najbliższej wioski. Mimo ostrzeżeń dobrego człowieka, bym z nikim nie rozmawiała trafiłam na wróżkę Hortensję. Kusząc słodkimi piernikami uwięziła mnie i poszła nazbierać ziół do zupy. Korzystając z jej nieobecności z całej siły wołałam o pomoc, ale odpowiadało mi tylko echo. Na szczęście głosy usłyszał Krasnal Hałabała, który bezpiecznie odprowadził mnie do domu. Mam nauczkę, dlatego od dziś:

Zawsze będę mamy słuchać.

Nikogo do domu nie będę wpuszczać.

Nigdzie nie będę wychodzić sama,

Chyba, że pozwoli mama.

Z obcymi rozmawiać nie wolno mi,

Pod żadnym pozorem! Ani mi się śni!

Elementy języka angielskiego:

• KOLORY – red, green, yellow, white, blue, pink

Elementy interaktywne:

• gra w kolory

• jazda zaprzęgiem Dziadka Borowego

• wróżby wróżki Hortensji

26 stycznia (czwartek)

o godzinie16.00 zapraszamy Babcie i Dziadków dzieci z grupy Misie i Motyle na występ z okazji ich święta.

27 stycznia (piątek)

o godzinie16.00 zapraszamy Babcie i Dziadków dzieci z grupy Biedronki na występ z okazji ich święta.

30 stycznia (poniedziałek)

o godzinie 9.30 odbędzie Wielki Bal Karnawałowy. Prosimy przygotować dowolne stroje dla dzieci. Zabawę poprowadzi agencja artystyczna „ARLEKIN”

Znalezione obrazy dla zapytania darmowe gify karnawał