11 stycznia (czwartek) o godzinie 15.00 zapraszamy Babcie i Dziadków dzieci z grupy BIEDRONKI na występ z okazji ich święta. Występ będzie powtórzeniem Jasełek, które rodzice widzieli przed świętami.

16 stycznia (wtorek) o godzinie 14.30 zapraszamy Babcie i Dziadków dzieci z grupy MOTYLE na występ z okazji ich święta. Występ będzie powtórzeniem Jasełek, które rodzice widzieli przed świętami.

16 stycznia o godzinie 15.00 zapraszamy Babcie i Dziadków dzieci z grupy MISIE na występ z okazji ich święta. Występ będzie powtórzeniem Jasełek, które rodzice widzieli przed świętami.

29 stycznia (poniedziałek) o godzinie 11.15 Teatr TAK wystawi przedstawienie teatralne pt. "Bajka do zjedzenia", poruszające tematykę związaną ze zdrowym żywieniem.